دبیرخانه همایش

نشانی دبیرخانه :
مشهد ، انتهای بلوار هاشمیه، نماز 3/1 ب8 و7

تلفن تماس : 38234735-051
ساعات تماس 18-20:00 همه روزه بجز ایام تعطیل

 و شماره تلفن مستقیم  09354676004 برای تماس در همه ساعات

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

Info@elecomp-conf.ir

گواهی برخی کاربران غیرحضوری
گواهی برخی کاربران غیرحضوری

چنانچه تا کنون اصل گواهی مقالات بدست شما عزیزان نرسیده است ممکن است ممکن است مشکل زیر در ثبت مقالات شما وجود داشته که این مورد توسط دبیرخانه بازبینی شده و گواهی های باقیمانده طی فردا 2 آذرماه برای این عزیزان نیز ارسال می شود.

 

با توجه به نزدن تیک کنار نام مقالات در قسمت ثبت خدمات و پرداخت هزینه ها و اضافه نشدن مقاله به جمع خدمات برخی کاربران، گواهی این عزیزان در خروجی نهایی برای دبیرخانه صادر نشده بود، که با بازبینی واریز هزینه ها و رفع این موضوع بصورت تک به تک ، گواهی این عزیزان صادر و طی فردا 2 آذر ماه برای ایشان ارسال میگردد.

 

چنانچه گواهی شما تا تاریخ 5 آذر بدستتان نرسید بلافاصله با شماره 09354676004 تماس بگیرید.


دوشنبه 30 آبان 1401 (5 ماه قبل)
توسعه و پیشرفت بشریت در گرو تولید علم ، کشف و انتشار دانش است، گاه این خلق دانش در حوزه انسانی و گاه در حوزه فناوری می‌باشد، آنچه واضح است این است که دنیای امروز، دنیای تبادل اندیشه‌ها و خلق ایده‌های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می‌رسد، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت‌های جدید است. از این روی رویدادهای علمی و تخصصی گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می‌توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم‌فکری و تبادل دیدگاه‌ها محسوب گردند. دبیرخانه کنفرانس بین المللی مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی مفتخر است تا در راستای توسعه و انتشار دستاوردهای نوین در حوزه مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی میزبان پژوهشگران پیشرو باشد.از این رو وبسایت این کنفرانس پذیرای مقالات علمی اساتید و دانشجویان محترم در حوزه های یاد شده می باشد.پژوهشگران محترم می توانند با دانلود فرمت ارائه مقالات در منوی اصلی سایت مقالات خود را در چهارچوب خواسته شده از سوی کمیته علمی همایش قرار داده و با استفاده از سامانه کاربری برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند. دبیر علمی کنفرانس
دانش بنیان داده پرداز آرین
elecomp-conf
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !