دبیرخانه همایش

نشانی دبیرخانه :
مشهد ، انتهای بلوار هاشمیه، نماز 3/1 ب8 و7

تلفن تماس : 38234735-051
ساعات تماس 18-20:00 همه روزه بجز ایام تعطیل

 و شماره تلفن مستقیم  09354676004 برای تماس در همه ساعات

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

Info@elecomp-conf.ir

تمدید زمان برگزاری و ارسال گواهی شرکت کنندگان قبل از تاریخ 6 آبان
تمدید زمان برگزاری و ارسال گواهی شرکت کنندگان قبل از تاریخ 6 آبان

 

بنابر تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس، در جلسه مورخ 4 آبان 1401 مصوب گردید که با توجه به درخواستهای مکرر ارسالی به دبیرخانه همایش از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان برگزاری همایش، بدینوسیله به دبیرخانه همایش و کلیه زیر مجموعه های آن ابلاغ میگردد که نسبت به درج و اطلاع رسانی تمدید زمان همایش اقدام نمایند. بدینوسیله اعلام میگردد زمان برگزاری از جمعه 6 آبان به شنبه 21 آبان انتقال می یابد. همچنین مهلت ارسال مقالات به 20 آبان انتقال یافت و پژوهشگران محترم می توانند از طریق گزینه "ثبت نام در سایت" اقدام به ثبت نام و از طریق پنل کاربری ایجاد شده نسبت به ارسال مقالات ارزشمند خود اقدام نمایند.

 

مهم*: همچنین در این اطلاعیه آمده است، پژوهشگران عزیزی که مقالات خود را تا تاریخ 6 آبان به دبیرخانه ارسال کرده بودند در نظر داشته باشند که گواهی این عزیزان روز یکشنبه 8 آبان به اداره محترم پست تحویل خواهد شد و حداکثر تا 9 آبان کد رهگیری پستی این عزیزان بصورت فایل PDF برای دانلود بر روی سایت همایش قرار خواهد گرفت.

 

دبیرخانه و شورای سیاستگذاری همایش


شنبه 7 آبان 1401 (5 ماه قبل)
توسعه و پیشرفت بشریت در گرو تولید علم ، کشف و انتشار دانش است، گاه این خلق دانش در حوزه انسانی و گاه در حوزه فناوری می‌باشد، آنچه واضح است این است که دنیای امروز، دنیای تبادل اندیشه‌ها و خلق ایده‌های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می‌رسد، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت‌های جدید است. از این روی رویدادهای علمی و تخصصی گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می‌توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم‌فکری و تبادل دیدگاه‌ها محسوب گردند. دبیرخانه کنفرانس بین المللی مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی مفتخر است تا در راستای توسعه و انتشار دستاوردهای نوین در حوزه مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی میزبان پژوهشگران پیشرو باشد.از این رو وبسایت این کنفرانس پذیرای مقالات علمی اساتید و دانشجویان محترم در حوزه های یاد شده می باشد.پژوهشگران محترم می توانند با دانلود فرمت ارائه مقالات در منوی اصلی سایت مقالات خود را در چهارچوب خواسته شده از سوی کمیته علمی همایش قرار داده و با استفاده از سامانه کاربری برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند. دبیر علمی کنفرانس
دانش بنیان داده پرداز آرین
elecomp-conf
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !