دبیرخانه همایش

نشانی دبیرخانه :
مشهد ، انتهای بلوار هاشمیه، نماز 3/1 ب8 و7

تلفن تماس : 38234735-051
ساعات تماس 18-20:00 همه روزه بجز ایام تعطیل

 و شماره تلفن مستقیم  09354676004 برای تماس در همه ساعات

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

Info@elecomp-conf.ir

اطلاعیه نهایی

پژوهشگران محترمی که تا کنون بسته پستی به دست آنان نرسیده است توجه فرمایند که کلیه گواهی های باقیمانده،  امروز 9 آذر به پست تحویل شد و هیچ بسته پستی که ارسال نشده باشد وجود ندارد.

حداکثر زمان رسیدن بسته های پستی به دست شما عزیزان شنبه 12 آذرماه خواهد بود.
از اینکه با صبر و شکیبایی ما را یاری نمودید سپاسگذاریم.

 

با نهایت سپاس

دبیرخانه دائمی همایش


ارسال آخرین بسته های پستی ، امروز

پژوهشگران محترم

با عرض پوزش به اطلاع می رساند گواهی های فارسی (و گواهی های انگلیسی درصورت درخواست) افراد زیر که به دلایل فنی سامانه صادر نشده بود از تاریخ  2 آذر و حداکثر تا پایان وقت اداری روز 9 آذر به پست تحویل می شود و کد رهگیری پستی 20 رقمی حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه 10 آذر به موبایل این عزیزان ارسال خواهد شد.

** همچنین ممکن است گواهی افراد زیر زودتر ارسال شده باشد که در نهایت کد رهگیری این عزیزان نیز فردا 10 آذر به موبایل ایشان ارسال میگردد.

صمیمانه به دلیل تاخیر بوجود آمده پوزش می طلبیم.

مهدی درخشان نیا
کاظم عاملی
کاظم تقندیکی
عباس الهائی سحر
سیدعلی محمدیه
صفورا قادری
امیر شاطری
سید جواد موسوی
الناز رضایی احسان
علی قنواتی
حسین بدیهی
امین خدادادی نژاد
محمد مرادی
غلامرضا شهابادی
میثم علی اشرفی
هستی عنانی
فاطمه فیروزی
علی اصغر ساجدی
روح الله ملکیان
آریا نامجو
ایمان فتاحی
دانیال پهلوان مصوری
محمد رضا منصوری

گواهی برخی کاربران غیرحضوری

چنانچه تا کنون اصل گواهی مقالات بدست شما عزیزان نرسیده است ممکن است ممکن است مشکل زیر در ثبت مقالات شما وجود داشته که این مورد توسط دبیرخانه بازبینی شده و گواهی های باقیمانده طی فردا 2 آذرماه برای این عزیزان نیز ارسال می شود.

 

با توجه به نزدن تیک کنار نام مقالات در قسمت ثبت خدمات و پرداخت هزینه ها و اضافه نشدن مقاله به جمع خدمات برخی کاربران، گواهی این عزیزان در خروجی نهایی برای دبیرخانه صادر نشده بود، که با بازبینی واریز هزینه ها و رفع این موضوع بصورت تک به تک ، گواهی این عزیزان صادر و طی فردا 2 آذر ماه برای ایشان ارسال میگردد.

 

چنانچه گواهی شما تا تاریخ 5 آذر بدستتان نرسید بلافاصله با شماره 09354676004 تماس بگیرید.


برگزاری همایش، نکات مهم درباره دریافت گواهی ها

دومین کنفرانس بین المللی مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی در ساعت 8 صبح روز 22 آبان 1401 در شهر مشهد در محل مرکز همایشهای فردوسی با حضور تعداد زیادی از اساتید، پژوهشگران و علاقمندان به حوزه های علوم برق، کامپیوتر، ارتباطات، مکانیک و هوش مصنوعی برگزار گردید.

این کنفرانس با حضور اساتید و سخنرانانی از کشورهای ایران (بصورت حضوری) ترکیه و روسیه (بصورت ویدئو کنفرانس) برگزار گردید و پژوهشگران محترم علاوه بر حضور در این سخنرانی ها، مقالات خود را در کارگروه های مربوط به هریک از محورهای کنفرانس بصورت سخنرانی ارائه دادند و شرکت کنندگان در این کارگروهها علاوه بر تبادل نظر با اساتید و سخنرانان هر کارگروه، سوالات خود را از سخنرانان هر دستاورد پژوهشی پرسیده و متعاقبا جوابهای خود را در قالب توضیحات سخنران و داوران پذیرنده آن مقاله دریافت کردند. همچنین در پایان این کنفرانس علاوه بر سخنرانی دبیر علمی خط مشی سومین دوره این گردهمایی علمی مشخص شد. در این راستا با توجه به ظرفیت های موجود انسانی و تکنولوژیک کشور و همچنین اهمیت و ضرورت نگاه این کنفرانس به مشکلات جامعه درحوزه اقتصاد، سومین دوره این همایش به کاربرد این علوم (برق،کامپیوتر،هوش مصنوعی و ...) در پیشبرد اهداف اقتصادی و تجاری کشورهای در حال توسعه اعلام شد. همچنین مقرر گردید که با توجه به پیشرفتهای کشورهایی مانند چین، تایوان و هند در این علوم، از متخصصین و اساتید این کشورها دعوت بعمل آید.

در ادامه مدعویین و شرکت کنندگان، از مقالات ارائه شده بصورت پوستر در راهروی مجموعه بازدید کردند و به تبادل نظر با پژوهشگران و صاحبان این آثار پرداختند. در پایان مدارک شرکت کنندگان حضوری نیز به آنان تحویل گردید و مقرر شد برای تمامی شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری این دوره از کنفرانس، در دور بعدی (سومین دوره)  20 درصد تخفیف در هزینه ارائه مقالات در نظر گرفته شود.

 

- مدارک و مستندات فارسی و لاتین شرکت کنندگان غیر حضوری همایش (در صورت پرداخت بموقع هزینه ها) چهارشنبه و پنجشنبه و شنبه 25 و 26 و 28 آبان به نماینده شرکت محترم پست تحویل و کد رگیری پستی این عزیزان در قالب یک فایل PDF جهت دانلود بر روی وبسایت همایش قرار خواهد گرفت. همچنین کلیه مقالات پذیرفته شده که گواهی آنان نیز صادر شده باشد طبق تفاهمنامه بین دبیرخانه دائمی کنفرانس با پایگاه انتشار و اطلاع رسانی اسناد علمی ایران (سیویلیکا) در تاریخ 26 آبان به این پایگاه ارسال خواهد شد. نمایه سازی مقالات در این سایت باتوجه به تعداد کنفرانسهای معتبر در حال برگزاری در کشور ، حداقل 14 و حداکثر 30 روز بطول خواهد انجامید. لذا در این بازه زمانی از تماس با دبیرخانه همایش و کارشناسان آن در این خصوص خودداری نمائید.

با نهایت احترام و سپاس
دبیرخانه دائمی دومین کنفرانس بین المللی مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی


تاریخ های مهم

شروع و پایان همایش:
راس ساعت 8 صبح الی 14:00 روز یکشنبه 1401/08/22

آخرین مهلت ارسال مقالات (بدون تمدید):
ساعت 14 روز یکشنبه
1401/08/22

آخرین مهلت ثبت خدمات و پرداخت هزینه ها:
ساعت 16 روز یکشنبه 1401/08/22

ارسال گواهی مقالات افراد غیر حضوری بوسیله پست:
حداکثر تا روز شنبه 1401/08/28

ارسال مقالات از سوی دبیرخانه به سیویلیکا:
روز چهارشنبه 1401/08/25 (مدت زمان نمایه سازی حدودا 10 الی 30 روز بطول می انجامد)

 


ارسال مقاله

پژوهشگران محترم

تنها تا ساعت 14 روز یکشنبه 1401/08/22 مهلت باقیست
پژوهشگران محترمی که مایل به ارسال مقالات خود هستند میتوانند هر چه سریعتر (حدکثر تا ساعت 14 روز یکشنبه 1401/08/22) با استفاده لینک زیر اقدام به ثبت نام و ارسال مقاله خود نمایند.


دریافت گواهی موقت : تنها چند ساعت پس از داوری
ارسال اصل گواهی معتبر از طریق پست پیشتاز: 48 ساعت پس از برگزاری همایش

mgaconf-send-article

جهت هرگونه راهنمایی و سوال در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن 09354676004 تماس بگیرید
همچنین می توانید در ساعات 18:00 الی 20:00 با تلفن دبیرخانه 38234735-051 تماس بگیرید


تمدید زمان برگزاری و ارسال گواهی شرکت کنندگان قبل از تاریخ 6 آبان

 

بنابر تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس، در جلسه مورخ 4 آبان 1401 مصوب گردید که با توجه به درخواستهای مکرر ارسالی به دبیرخانه همایش از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان برگزاری همایش، بدینوسیله به دبیرخانه همایش و کلیه زیر مجموعه های آن ابلاغ میگردد که نسبت به درج و اطلاع رسانی تمدید زمان همایش اقدام نمایند. بدینوسیله اعلام میگردد زمان برگزاری از جمعه 6 آبان به شنبه 21 آبان انتقال می یابد. همچنین مهلت ارسال مقالات به 20 آبان انتقال یافت و پژوهشگران محترم می توانند از طریق گزینه "ثبت نام در سایت" اقدام به ثبت نام و از طریق پنل کاربری ایجاد شده نسبت به ارسال مقالات ارزشمند خود اقدام نمایند.

 

مهم*: همچنین در این اطلاعیه آمده است، پژوهشگران عزیزی که مقالات خود را تا تاریخ 6 آبان به دبیرخانه ارسال کرده بودند در نظر داشته باشند که گواهی این عزیزان روز یکشنبه 8 آبان به اداره محترم پست تحویل خواهد شد و حداکثر تا 9 آبان کد رهگیری پستی این عزیزان بصورت فایل PDF برای دانلود بر روی سایت همایش قرار خواهد گرفت.

 

دبیرخانه و شورای سیاستگذاری همایش


کسانی که با مشکل پرداخت مواجه شدند مطالعه کنند

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی پژوهشگران محترم با توجه به مشکلاتی که در زمینه پرداخت آنلاین در پنل برخی از کاربران گرامی که بعد از تاریخ 1401/06/12 ثبت نام کرده اند پیش آمده است، چنانچه پس از ثبت خدمات به صفحه درگاه بانک متصل نشدید لطفا بصورت زیر اقدام به پرداخت نمایید.


چاپ مقالات برگزیده در Textroad Journals

پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم همایش با سردبیر محترم ژورنال"Current Economics and Management Research" زیرمجموعه نشریه اپن اکسس TEXTROAD مقرر گردید مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش که مرتبط با موضوعات مدیریت و اقتصاد در رشته ها و محورهای همایش باشند ، در شماره بعدی نشریه ذکر شده نمایه گردد. 

Number of issues per year: 6
ISSN: 2356-8836 (Print)

ISSN: 2356-8887 (Online)
 

Current Economics and Management Research (CEMR) is a peer reviewed, open access international scientific journal dedicated for publication of high quality original research articles as well as review articles in the all areas of Economics and Management Research.

 

 

 


مزایای شرکت در کنفرانس

مزایای شرکت در کنفرانس به شرح زیر است:

1-نمایه شدن تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه مرجع دانش ایران (سیویلیکا) طبق مجوز و تفاهم نامه بعمل آمده.
2-امکان شرکت در پنل های همایش برای شرکت کنندگان حضوری.
3-چاپ 3 مقاله برتر همایش به انتخاب داوران در نشریات بین المللی و اپن اکسس.
4-صدور و دریافت گواهی موقت در صورت پذیرش مقاله (به صورت آنلاین می توانید گواهی موقت خود را دریافت کنید.)
5- تخفیف در هزینه برای ارسال بیش از 1 مقاله پذیرفته شده.
6- دریافت گواهی نامه نهایی دارای هولوگرام اختصاصی به همراه یک نسخه الکترونیک (CD) از مجموعه مقالات برتر همایش که حداکثر 3 روز پس از روز همایش با پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال می شود.

 

 

 


صدور گواهی یکسان برای تمام ثبت نام کنندگان

به اطلاع کلیه پژوهشگران و نویسندگان محترم میرساند؛ تمامی گواهی های صادر شده از طرف دبیرخانه برای نویسندگان مقالات یکسان خواهد بود و هیچ تفاوتی بین افراد ثبت نام کننده حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

 


دریافت گواهی موقت زود هنگام

به اطلاع  آن دسته از عزیزانی که درخواست گواهی زودهنگام را دارند می رساند که پس از ارسال مقاله خود منتظر داوری مقالات بوده و پس از اعلام نتایج داوری ، در صورت پذیرش مقاله نسبت به ثبت خدمات و  پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام از طریق پنل کاربری گزینه ثبت خدمات اقدام نمایند، پس از این کار در "ویرایش و وضعیت داوری مقالات" در پنل کاربری یک گزینه به نام دریافت گواهی موقت اضافه می شود که با کلیک بر روی گزینه دریافت، فایل PDF گواهی موقت با مهر و امضای همایش قایل دریافت خواهد بود.
دبیرخانه همایش


برگزاری همایش با حضور اساتید برجسته
با عنایت خداوند تبارک و تعالی و حمایت شما پژوهشگران محترم و اعلام آمادگی تعداد زیادی از اساتید و نخبگان، اولین کنفرانس بین المللی مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی در آذر ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. لذا شما پژوهشگران محترم جهت بهره مندی از امتیازات این همایش بین المللی می توانید تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه 28 آذرماه، نسبت به ارسال مقالات خود اقدام کنید.    
اطلاعیه دعوت به همکاری

 احتراما به منظور استفاده از طیف وسیعی از نخبگان و پژوشگران و به جهت بررسی علمی دقیق مقالات ارسالی به کنفرانس، بکارگیری 3 داور مرتبط با موضوع برای هر مقاله از سوی شورای سیاستگذاری تصویب و به دبیرخانه کنفرانس ابلاغ شده است.لذا از کلیه اساتید و پژوهشگران دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و کارشناسی ارشد و دارای سوابق درخشان علمی و پژوهشی که مایل به همکاری هستند دعوت می شود تا در "سامانه داوران" ثبت نام کرده و رزمه خود را ارسال نمایند. 


توافق دبیرخانه و شبکه مترجمین اشراق جهت ترجمه و انتشار مقالات

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان و نویسندگان محترم مقالات می رساند، طبق توافق نامه فی مابین دبیرخانه کنفرانس و شبکه مترجمین اشراق، کلیه شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان این کنفرانس می توانند با ارائه کد تخفیف، از تخفیف ۱۵ درصدی برای ترجمه مقالات و کتب خود به ۳۷ زبان زنده دنیا بهره مند شوند. 


انتشار کلیه مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا

به اطلاع پژوهشگران عزیز میرساند که بر اساس تفاهم نامه منعقد شده فی ما بین پایگاه سیویلیکا (مرکز همایشهای معتبر علمی ایران) و دبیرخانه کنفرانس؛ تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه خواهد شد.

 

تعهدات سیویلیکا

1- نمایه سازی مقالات همایش پس از دریافت مقالات از دبیرخانه همایش واختصاص کد یکتای  COIبه هر مقاله همایش

2- انتشار خبر فراخوان مقالات همایش در سیویلیکا

3- ارسال ایمیل فراخوان و اطلاع رسانی همایش به کلیه اعضای سیویلیکا (در قالب خبر نامه ماهانه سایت)

4- درج در تقویم کنفرانسهای تخصصی کشور (کنفرانسهای ایران)

5- انتشار اخبار همایش در پایگاه بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران (www.symposia.ir)

6- انتشار فراخوان همایش در پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.CallForPapers.ir)

7-پوشش کامل اخبار دبیرخانه کنفرانس در پایگاه خبری کنفرانسها (www.Akhbarelmi.ir)

8- ارائه کارت عضویت رایگان بانک مقالات کنفرانسهای کشور برای استفاده داوران کنفرانس

 


احتمال چاپ مقالات برگزیده در ژورنال اپن اکسس Textroad

پژوهشگران گرامی،طبق اطلاعات رسیده به دبیرخانه همایش، رایزنی هایی از طرف دبیر محترم علمی کنفرانس با سردبیر محترم ژورنال اپن اکسس"Textroad Journals" در حال انجام است که در صورت موافقت، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی ، در نشریه ذکر شده نمایه گردد. 


نکات مهم برای ثبت نام کنندگان در همایش

پژوهشگران محترم حتما نکات ذیل را با دقت مطالعه و در صورت مغایرت اطلاعات، نسبت به رفع ان اقدام کنید:

 

۱. از صحت اطلاعات شخصی هنگام ثبت نام اطمینان پیدا کنید؛ ادرس پستی، کد پستی، نام گیرنده و شماره تماس بصورت دقیق و خوانا درج گردد.

۲. جهت ارسال مقاله؛ ابتدا می بایست فرمت مقاله رو دانلود کرده و مقاله خود را بر اساس فرمت سایت، تنظیم و ارسال کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید به منو "راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات" مراجعه کنید.

۳. نتیجه داوری مقاله شما بین ۳ تا ۵ روز مشخص می شود. در صورت تقاضای داوری خارج از نوبت، درخواست خود را از طریق واتساپ برای دبیرخانه با شماره 09033903358 ارسال کنید.

۴. پژوهشگران محترمی که مقاله ایشان مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است، در صورت نیاز به گواهی موقت می توانند از پنل شخصی خود اقدام نمایید.

۵. جهت تکمیل فرایند ثبت نام، بایستی پس از پذیرش مقاله نسبت به صدور فاکتور و پرداخت وجه ثبت نام اقدام نمایید. لازم بذکر است امکان پرداخت الکترونیکی از سایت همایش وجود دارد . در صورت پرداخت از سایر روش ها، می بایست اطلاعات فیش پرداختی را در پنل خود ثبت کنید.


رعایت اخلاق حرفه ای و علمی در نگارش مقالات
باعنایت به حضور اساتید برجسته وارزشمند کشور و حمایت رسمی نهادهای مختلف علمی و اجرایی معتبر از این کنفرانس و همچنین جایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور در حفظ اصالت مقالات، رعایت اخلاق حرفه ای و اصول اولیه علمی در  تهیه و تدوین مقالات پژوهشگران محترم الزامی می باشد. 
دومین کنفرانس بین المللی مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی
  توسعه و پیشرفت بشریت در گرو تولید علم ، کشف و انتشار دانش است، گاه این خلق دانش در حوزه انسانی و گاه در حوزه فناوری می‌باشد، آنچه واضح است این است که دنیای امروز، دنیای تبادل اندیشه‌ها و خلق ایده‌های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می‌رسد، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت‌های جدید است. از این روی رویدادهای علمی و تخصصی گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می‌توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم‌فکری و تبادل دیدگاه‌ها محسوب گردند. دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی مفتخر است تا در راستای  توسعه و انتشار دستاوردهای نوین در حوزه مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی میزبان پژوهشگران پیشرو باشد.از این رو وبسایت این کنفرانس پذیرای مقالات علمی اساتید و دانشجویان محترم در حوزه های یاد شده می باشد.پژوهشگران محترم می توانند با دانلود فرمت ارائه مقالات در منوی اصلی سایت مقالات خود را در چهارچوب خواسته شده از سوی کمیته علمی همایش قرار داده و با استفاده از سامانه کاربری برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند. دبیر علمی کنفرانس
امروز : دوشنبه، ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
کد مقاله را وارد کنید !
امروز :
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
بازدید امروز
27
بازدید دیروز
29
بازدید کل
143,583
نمایه مقالات در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی

Group 1

توسعه و پیشرفت بشریت در گرو تولید علم ، کشف و انتشار دانش است، گاه این خلق دانش در حوزه انسانی و گاه در حوزه فناوری می‌باشد، آنچه واضح است این است که دنیای امروز، دنیای تبادل اندیشه‌ها و خلق ایده‌های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می‌رسد، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت‌های جدید است. از این روی رویدادهای علمی و تخصصی گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می‌توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم‌فکری و تبادل دیدگاه‌ها محسوب گردند. دبیرخانه کنفرانس بین المللی مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی مفتخر است تا در راستای توسعه و انتشار دستاوردهای نوین در حوزه مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و هوش مصنوعی میزبان پژوهشگران پیشرو باشد.از این رو وبسایت این کنفرانس پذیرای مقالات علمی اساتید و دانشجویان محترم در حوزه های یاد شده می باشد.پژوهشگران محترم می توانند با دانلود فرمت ارائه مقالات در منوی اصلی سایت مقالات خود را در چهارچوب خواسته شده از سوی کمیته علمی همایش قرار داده و با استفاده از سامانه کاربری برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند. دبیر علمی کنفرانس
دانش بنیان داده پرداز آرین
elecomp-conf
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !